Рой Кийн осъди Джейми Реднап за това, че приветства Тотнъм след равенството им срещу „бедния отбор на Ман Юнайтед“… иронизирайки, че „дори шофьорът на автобуса получи похвала“
Daily Mail | 2024-01-15 | 03:51:35

Кийн призна, че Тотнъм е по-добрият отбор за деня, но напомни на колегите си експерти, че не са спечелили мача.

Говорейки по Sky Sports, той каза: „Всички хвалят Тотнъм, но беше равенство, те не спечелиха. Липсваха им големи играчи, но също и Ман Юнайтед. Когато сте голям отбор, трябва да се справяте с тези неща.

Шпорите бяха държани наравно 2-2 от Червените дяволи на Олд Трафорд, след като изоставаха два пъти

Джейми Реднап (на снимката) и Гари Невил бяха пълни с хвалби за Спърс след мача

Въпреки това, Рой Кийн настоя, че отборът на Андж Постекоглу не е не покажете вяра, за да спечелите играта

Вашият браузър не поддържа iframes.

'Те бяха по-добрият отбор, но беше равенство. Персоналът беше похвален, шофьорът на автобуса получи похвала, всички получиха похвала. Завърши 2-2, всички се отпуснете.

Тогава Реднап заяви, че Постекоглу е отвел Тотнъм по-далеч, отколкото Ерик тен Хаг с Юнайтед, но Кийн не се съгласи.

'Очевидно проблемите в Юнайтед са по-дълбоки, отколкото в Спърс. Нямаш представа какво ще получиш от (Юнайтед)“, каза той.

Невил продължи да предполага, че Тотнъм ще завърши в челната тройка, ако продължат да се подобряват, но Кийн отвърна с думите: „Торката тройка? Мечтайте големи, момчета.

„Мениджърът заслужава признание, разбира се. Те бяха уверени и бяха разочаровани от равенството. Те трябва да дават всичко от себе си за топ четири и да спечелят трофей. Но те не показаха истинска вяра да спечелят мач. Те се задоволиха с равенство.

Юнайтед беше повел само след три минути, преди Ричарлисон да изравни за гостите в 19-ата минута.

Маркъс Рашфорд възстанови преднината на Юнайтед в 40-ата минута, но голът на Родриго Бентанкур секунди след почивката осигури поделянето на точките.